Rehabilitacja estetyczna twarzy

Czym jest i jak przebiega?

Rehabilitacja estetyczna twarzy to rodzaj terapii manualnej prowadzącej do w pełni naturalnego odmłodzenia i modelowania twarzy. Podczas zabiegu dochodzi do odnowy biologicznej w najgłębszych warstwach struktury tkanek, mięśni oraz kości. Wszelkie napięcia mięśniowo-powięziowe ulegają zredukowaniu, co z kolei powoduje zmniejszenie widocznych zmarszczek i bruzd, skorygowanie kształtu i owalu twarzy, a także przywrócenie jej symetrii.

Poprawa przepływu w układzie krążenia i limfatycznym w obrębie twarzy oraz klatki piersiowej przyczynia się do zniwelowania obrzęków i zastojów, usunięcia toksyn oraz poprawienia jakości cery, kolorytu i gęstości skóry, którą z wiekiem stopniowo tracimy w wyniku zmniejszonej produkcji estrogenów (proces ten zachodzi zwłaszcza u kobiet).

masaż powięziowy twarzy Szczecin

Dla kogo jest ta terapia?

Rehabilitacja estetyczna twarzy jest dedykowana szczególnie osobom pragnącym przeciwdziałać procesom starzeniowym naturalnymi metodami, co czyni ją doskonałą alternatywą wobec bardziej inwazyjnej medycyny estetycznej.

Podczas zabiegu dochodzi do silnej regeneracji na poziomie komórkowym oraz do wyzwolenia procesów samonaprawczych skóry, przez co efekt odmłodzenia i widocznej rewitalizacji utrzymuje się jeszcze długo po wizycie w gabinecie.

manualna terapia twarzy Szczecin

Podczas terapii łączymy szeroki wachlarz dostępnych technik dla otrzymania jak najlepszych rezultatów:

mioplastyka – masaż tkanek głębokich,

masaż interplastyczny/transbukalny – in. terapia wewnątrz jamy ustnej,

akupunktura,

akupresura,

masaż meridianowy,

drenaż limfatyczny,

osteoplastyka – technika służąca poprawie mobilności układu kostno-mięśniowego,

masaż próżniowy (bańką chińską),

praca z gua sha, pałeczkami oshin bian lub rollerem.

Rehabilitacja estetyczna twarzy – jest najgłębszą i najtrwalszą formą naturalnego sposobu odmłodzenia. Efekty można zobaczyć już po pierwszym spotkaniu, a po serii zabiegów odmłodzić się w sposób trwały.

Sprawdź jak magia głębokiej rewitalizacji twarzy zadziała na Ciebie