Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz badanie zgodne z zasadami tradycyjnej medycyny chińskiej. Naszym mottem jest powiedzenie: „Twarz jest lustrem wnętrza”.

Jesteśmy przekonani, że wszelkie negatywne procesy zachodzące wewnątrz ciała znajdują swoje odzwierciedlenie na naszej twarzy. Dopiero z dokładną wiedzą na temat stanu organizmu (oraz psychiki) możemy przystąpić do pracy z ciałem i twarzą.

naturalne odmłodzenie Szczecin
naturalny lifting twarzy Szczecin

Po zabiegu

W trakcie zabiegu oraz tuż po zakończeniu sesji estetycznej rehabilitacji twarzy wydalane są z organizmu metabolity i toksyny. Aby przywrócić homeostazę, czyli równowagę organizmu i usprawnić metabolizm, należy odpowiednio nawodnić organizm, a także ograniczyć spożycie kawy i alkoholu oraz zmniejszyć ilość soli i cukru w diecie. Woda z cytryną oraz miodem czy napary ziołowe są doskonałym sposobem na dostarczenie dobrej jakości płynów do naszego organizmu.

Równie ważną częścią terapii jest automasaż. Między sesjami rehabilitacji estetycznej twarzy zalecamy wprowadzanie prostych technik automasażu do codziennej pielęgnacji. Po każdej sesji przeprowadzamy krótki instruktaż, demonstrując techniki automasażu odpowiednie do wykonania w domu.

Dotyk oraz świadomość własnego ciała wpłyną niezwykle korzystnie na nasz wygląd i ogólne samopoczucie.

Zapisz się na termin